Про факультет Вступ на ФПМ Навчання Деканат Інформаційний розділ
укр eng    
Пошук Довідка
 
 Новини факультету | 2011-10-21 14:14:48.0

Запрошуємо студентів та аспірантів до участі у циклі майстер-класів від компанії GlobalLogic (майстер-клас №3)ФАКУЛЬТЕТ ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ
КОМПАНІЯ GLOBALLOGIC

28 жовтня 2011 року з 16:00 до 18:30
у Великій фізичній аудиторії 1-го корпусу


проводять

ТРЕТІЙ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ЦИКЛУ МАЙСТЕР-КЛАСІВ

«Експерти GlobalLogic діляться новітніми практиками розробки програмного забезпечення: маленькі секрети від великої компанії»

Тема заняття: "Розробка і тестування веб-додатка"

Тренери: Іван Тарапов та Гліб Рибалко


Зміст заняття:
розробка форуму (Програміст та тестувальник по черзі спілкуються зі студентами, розповідаючи їм в теорії і показуючи на практиці різні фази тестування і еволюції продукту).

Мета заняття: 
1) показати студентам процес розробки та тестування програмного забезпечення на практиці;
2) показати, чим відрізняється робота в команді від роботи самотужки;
3) показати, що таке тестування і навіщо воно потрібне.

Буде розглянуто:
•   Тестування вимог
•  
Функціональне тестування
•   Тестування безпеки
•   Автоматичне тестування

•   Проблеми веб-додатків

•   Написання програми, придатної для тестування
•   Проблеми, вразливості і методи їх вирішення. 

Що потрібно знати присутнім?
Основи програмування та веб-розробки (HTML, HTTP, що таке сервер, що таке клієнт, що таке бази даних). Основи тестування та види тестування.

Про експертів:

Іван Тарапов в програмуванні з 2004 року. За цей час працював як програміст і фрілансер над комерційними та особистими проектами в області web, embedded, desktop і mobile. Працював як над стартапами, так і над потужними системами, які живуть багато років. Пройшов шлях від молодшого розробника до керівника команди, потім пішов по шляху консультанта-архітектора. Зараз працює на посаді Solution Architect, бере участь у складанні пропозицій, проектуванні нових систем, початкових переговорах із замовниками, а також керує внутрішніми проектами компанії.
Гліб Рибалко в тестуванні з 2006 року. Встиг попрацювати як у WEB проектах (починаючи від невеликих сайтів для внутрішньокорпоративного використання і закінчуючи величезними порталами, які приносять мільйонний прибуток, так і в проектах з розробки десктоп-додатків. За 5 років роботи, встиг попрацювати в Дніпропетровську, Харкові і трохи у Львові. Мав справу з різними методологіями розробки ПЗ, починаючи від Waterfall і закінчуючи SCRUMом. На даний момент керує групою тестування у великому медичному проекті, активно веде свій блог www.QAConsulting.ru, є співавтором і ведучим клубу практичного тестування.

Всі майстер-класи безкоштовні. Для участі у майстер-класі потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті www.globallogic.com.ua

 
Найбільш активні учасники майстер-класів отримають від компанії GlobalLogic сертифікати та можливість працевлаштування.


GlobalLogic – один зі світових лідерів в галузі досліджень та розробки ПЗ, має 19 підрозділів в 9 країнах на 3 континентах. Український підрозділ GlobalLogic є найбільшою IT-компанією в нашій країні: більше 1800 співробітників в Києві, Львові, Миколаєві та Харкові.

 
 Новини ( 166 ... 180 )
RSS
  Початок - Назад - Вперед - Кінець
 
Зараз на сайті користувачів: 27, зареєстрованих: 0, гостей: 27. Команда порталу Статистика Карта сайту
Copyright © 2006 Факультет Прикладної Математики КПІ ім. Ігоря Сікорського