Про факультет Вступ на ФПМ Навчання Деканат Інформаційний розділ
укр eng    
Пошук Довідка
 
Деканат
Інформаційний пакет факультету
    Інформаційний пакет характеризує начальний процес на факультеті, зокрема він включає навчальні плани, структурно-логічні схеми та описи кредитних модулів (дисциплін)...
Детальніше...  

Атестації
    Атестація є календарним рубіжним контролем. Метою проведення атестації є підвищення відповідальності та ефективності виконання графіка навчального процесу студентами...
Детальніше...  

Розклад занять
    Розклад занять на поточний семестр з можливістю пошуку по різних категоріях...
Детальніше...  

Розклад консультацій
    Розклад консультацій викладачів на поточний семестр...
Детальніше...  

Розклад іспитів
    Розклад іспитів на поточну сесію...
Детальніше...  

Викладачі
    Перелік викладачів, що викладають на факультеті...
Детальніше...  

Навчальні дисципліни
    Перелік навчальних дисциплін, що викладаються на факультеті...
Детальніше...  

 
 
РОЗКЛАД ІСПИТІВ

1 курс


  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КМ-91 Математичний аналіз
Чертов ОР
Дискретна математика
Темнікова ОЛ
Алгебра і геометрія
Третиник ВВ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КМ-92 Дискретна математика
Темнікова ОЛ
Алгебра і геометрія
Третиник ВВ
Математичний аналіз
Чертов ОР

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КМ-93 Дискретна математика
Темнікова ОЛ
Математичний аналіз
Чертов ОР
Алгебра і геометрія
Третиник ВВ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КМ-94 Алгебра і геометрія
Третиник ВВ
Дискретна математика
Темнікова ОЛ
Математичний аналіз
Чертов ОР

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-91 Математичний аналіз
Бохонов ЮЄ
Дискретна математика
Романкевич ОМ
Програмування
Тарасенко-Клятченко ОВ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-92 Програмування
Тарасенко-Клятченко ОВ
Математичний аналіз
Бохонов ЮЄ
Дискретна математика
Романкевич ОМ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КВ-93 Математичний аналіз
Бохонов ЮЄ
Дискретна математика
Романкевич ОМ
Програмування
Тарасенко-Клятченко ОВ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КВ-94 Програмування
Тарасенко-Клятченко ОВ
Математичний аналіз
Бохонов ЮЄ
Дискретна математика
Романкевич ОМ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КП-91 ЛА та АГ
Сущук-Слюсаренко ВІ
Математичний аналіз
Легеза ВП
Алгоритми та стр.даних
Сулема ОК

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КП-92 Алгоритми та стр.даних
Сулема ОК
ЛА та АГ
Сущук-Слюсаренко ВІ
Математичний аналіз
Легеза ВП

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КП-93 Алгоритми та стр.даних
Сулема ОК
ЛА та АГ
Сущук-Слюсаренко ВІ
Математичний аналіз
Легеза ВП

2 курс

  10.06 ср 15.06 пн 20.06 сб
КМ-81 Диференційні рівняння
Лось ВМ
ТФКЗ
Мальчиков ВВ
Математична статистика
Вовк ЛБ

  11.06 чт 15.06 пн 20.06 cб
КМ-82 ТФКЗ
Мальчиков ВВ
Математична статистика
Вовк ЛБ
Диференційні рівняння
Лось ВМ

  09.06 вт 13.06 сб 18.06 чт
КМ-83 Математична статистика
Вовк ЛБ
ТФКЗ
Мальчиков ВВ
Диференційні рівняння
Лось ВМ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КМ-84 ТФКЗ
Мальчиков ВВ
Диференційні рівняння
Лось ВМ
Математична статистика
Вовк ЛБ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-81 Математичний аналіз
Горбань НВ
Комп. логіка 3
Романкевич ОМ
Системне програмування
Тесленко ОК

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-82 Системне програмування
Тесленко ОК
Математичний аналіз
Горбань НВ
Комп. логіка 3
Романкевич ОМ

  11.06 чт 15.06 пн 20.06 сб
КВ-83 Математичний аналіз
Горбань НВ
Комп. логіка 3
Романкевич ОМ
Системне програмування
Тесленко ОК

  11.06 чт 15.06 пн 20.06 сб
КВ-84 Системне програмування
Тесленко ОК
Математичний аналіз
Горбань НВ
Комп. логіка 3
Романкевич ОМ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КП-81 Математичний аналіз
Легеза ВП
Операційні системи
Рибачок НА
ТЙ та МС
Сущук-Слюсаренко ВІ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КП-82 Математичний аналіз
Легеза ВП
Операційні системи
Рибачок НА
ТЙ та МС
Сущук-Слюсаренко ВІ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КП-83 ТЙ та МС
Сущук-Слюсаренко ВІ
Математичний аналіз
Легеза ВП
Операційні системи
Рибачок НА

3 курс

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КМ-71 Операційні системи
Копичко СМ
РМФ
Лось ВМ
Аналіз даних
Пашко АВ

  11.06 чт 15.06 пн 19.06 пт
КМ-72 РМФ
Лось ВМ
Аналіз даних
Пашко АВ
Операційні системи
Копичко СМ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КМ-73 Аналіз даних
Пашко АВ
Операційні системи
Копичко СМ
РМФ
Лось ВМ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-71 Архітектура комп’ютерів
Замятін ДС
ОПТ
Марченко ОІ
Комп’ютерна схемотехніка
Клятченко ЯМ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-72 Комп’ютерна схемотехніка
Клятченко ЯМ
Архітектура комп’ютерів
Замятін ДС
ОПТ
Марченко ОІ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КВ-73 Архітектура комп’ютерів
Замятін ДС
ОПТ
Марченко ОІ
Комп’ютерна схемотехніка
Клятченко ЯМ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КВ-74 Комп’ютерна схемотехніка
Клятченко ЯМ
Архітектура комп’ютерів
Замятін ДС
ОПТ
Марченко ОІ

  11.06 чт 16.06 вт 20.06 сб
КП-71 Чисельні методи
Онай МВ
Системне програмування
Вунтесмері ЮВ
Бази даних
Петрашенко АВ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КП-72 Бази даних
Петрашенко АВ
Чисельні методи
Онай МВ
Системне програмування
Вунтесмері ЮВ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КП-73 Чисельні методи
Онай МВ
Системне програмування
Вунтесмері ЮВ
Бази даних
Петрашенко АВ


Магістри

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КМ-91мн/мп Інтелектуальний аналіз даних
Андрійчук ОВ
Архітектура та технології систем з ВОД
Демченко ЮВ
Методи підтримки прийн.рішень
Сирота СВ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-91мн/мп Мережні ІТ
Орлова ММ
високопрод. комп.системи
Зайцев ВВ
Грід-системи та хмарні обчислення
Гордієнко ЮГ

  11.06 чт 15.06 пн 19.06 пт
КВ-92мн/мп Проектуван. інтерфейсу користувача
Петрашенко АВ
високопрод. комп.системи
Зайцев ВВ
Грід-системи та хмарні обчислення
Гордієнко ЮГ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КВ-93мн/мп Проектування СКС
Тесленко ОК
високопрод. комп.системи
Зайцев ВВ
Грід-системи та хмарні обчислення
Гордієнко ЮГ

  10.06 ср 15.06 пн 19.06 пт
КП-91мн/мп Веб-орієнт. ПС
Гадиняк РА
Проектування корпорат. ІС
Павловський ВІ
сучасні технології розроб. ПЗ
Юрчишин ВЯ

 
 
Зараз на сайті користувачів: 19, зареєстрованих: 0, гостей: 19. Команда порталу Статистика Карта сайту
Copyright © 2006 Факультет Прикладної Математики КПІ ім. Ігоря Сікорського