Про факультет Вступ на ФПМ Навчання Деканат Інформаційний розділ
укр eng    
Пошук Довідка
 
Деканат
Інформаційний пакет факультету
    Інформаційний пакет характеризує начальний процес на факультеті, зокрема він включає навчальні плани, структурно-логічні схеми та описи кредитних модулів (дисциплін)...
Детальніше...  

Атестації
    Атестація є календарним рубіжним контролем. Метою проведення атестації є підвищення відповідальності та ефективності виконання графіка навчального процесу студентами...
Детальніше...  

Розклад занять
    Розклад занять на поточний семестр з можливістю пошуку по різних категоріях...
Детальніше...  

Розклад консультацій
    Розклад консультацій викладачів на поточний семестр...
Детальніше...  

Розклад іспитів
    Розклад іспитів на поточну сесію...
Детальніше...  

Викладачі
    Перелік викладачів, що викладають на факультеті...
Детальніше...  

Навчальні дисципліни
    Перелік навчальних дисциплін, що викладаються на факультеті...
Детальніше...  

 
РОЗКЛАД ІСПИТІВ


I курс

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КМ-71 дискретна
математика
10-00 93-15
Темнікова ОЛ
алгебра
519-19

Третиник ВВ
мат.аналіз
230-18

Чертов ОР
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КМ-72 мат.аналіз

209-18
Чертов ОР
дискр.
математика
10-00 228-18
Темнікова ОЛ
алгебра
231-18

Третиник ВВ
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КМ-73 мат.аналіз

209-18
Чертов ОР
алгебра
203-18

Третиник ВВ
дискр.
математика
10-00 203-18
Темнікова ОЛ

  14 червня чт 18 червня пн 22 червня пт
КВ-71 дискретна
математика
230-18
Романкевич ВО
Програмування
522-19
Тарасенко-
Клятченко ОВ
мат.аналіз
422-17

Бохонов ЮЄ
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КВ-72 дискр.
математика
518-19
Романкевич ВО
мат.аналіз
521-19

Бохонов ЮЄ
Програмування
311-18
Тарасенко-
Клятченко ОВ
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КВ-73 мат.аналіз

519-19
Бохонов ЮЄ
дискретна
математика
204-18
Романкевич ВО
Програмування
204-18
Тарасенко-
Клятченко ОВ
  12 червня вт 16 червня сб 22 червня пт
КВ-74 Програмування
526-19
Тарасенко-
Клятченко ОВ
мат.аналіз
515-19

Бохонов ЮЄ
дискретна
математика
522-19
Романкевич ВО

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КП-71 Математ.
аналіз
95-15
Легеза ВП
лінійна
алгебра
231-18
Сущук-Слюсаренко ВІ
АСД
418-17

Погорелов ВВ
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КП-72 Математ.
аналіз
95-15
Легеза ВП
АСД
516-19

Погорелов ВВ
лінійна
алгебра
207-18
Сущук-Слюсаренко ВІ
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КП-73 лінійна
алгебра
03-14
Сущук-Слюсаренко ВІ
АСД
207-18

Погорелов ВВ
Математ.
аналіз
95-15
Легеза ВП



II курс

  12 червня вт 18 червня пн 22 червня пт
КМ-61 диференц.
рівняння
426-17
Лось В.М.
математична
статистика
420-17
Вовк ЛБ
ТФКЗ
228-18

Мальчиков ВВ
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КМ-62 диференц.
рівняння
426-17
Лось В.М.
математична
статистика
311-18
Вовк ЛБ
ТФКЗ
516-19

Мальчиков ВВ
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КМ-63 диференц.
рівняння
426-17
Лось В.М.
ТФКЗ
228-18

Мальчиков ВВ
математична
статистика
515-19
Вовк ЛБ

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КВ-61 мат.аналіз
230-18

Барановська ЛВ
ПТЦА
422-17

Романкевич ВО
системне
програмування
416-17
Тесленко ОК
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КВ-62 мат.аналіз
422-17

Барановська ЛВ
системне
програмування
517-19
Тесленко ОК
ПТЦА
517-19

Романкевич ВО
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КВ-63 ПТЦА
522-19

Романкевич ВО
мат.аналіз
518-19

Барановська ЛВ
системне
програмування
518-19
Тесленко ОК

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КП-61 основи
техн.прогр-ня
420-17
Гадиняк РА
Математ.
аналіз
95-15
Легеза ВП
операційні
системи
506-20
Рибачок НА
  12 червня вт 16 червня сб 21 червня чт
КП-62 операційні
системи
523-19
Рибачок НА
основи
техн.прогр-ня
420-17
Гадиняк РА
Математ.
аналіз
95-15
Легеза ВП



III курс

  12 червня вт 18 червня пн 22 червня пт
КМ-51 Операційні
системи
305-18
Копичко СМ
аналіз
даних

Пашко АО
РМФ
136-7

Сірик СВ
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КМ-52 Операційні
системи
305-18
Копичко СМ
аналіз
даних

Пашко АО
РМФ
136-7

Сірик СВ

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КВ-51 архітектура
комп"ютерів
422-17
Замятін ДС
ІПЗ. ОПТ
427-17

Марченко ОІ
комп"ютерна
схемотехніка
508-20
Клятченко ЯМ
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КВ-52 ІПЗ. ОПТ
522-19

Марченко ОІ
комп"ютерна
схемотехніка
502-20
Клятченко ЯМ
архітектура
комп"ютерів
520-20
Замятін ДС
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КВ-53 комп"ютерна
схемотехніка
507-20
Клятченко ЯМ
архітектура
комп"ютерів
416-17
Замятін ДС
ІПЗ. ОПТ
302-18

Марченко ОІ

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КП-51 Бази даних
Петрашенко АВ
508-20

системне
програмув.
Вунтесмері ЮВ
520-20
Чисельні
методи
Онай МВ
301-18
  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КП-52 Чисельні
методи
Онай МВ
228-18
Бази даних
Петрашенко АВ
507-20

системне
програмув.
Вунтесмері ЮВ
427-17



V курс

  14 червня чт 18 червня пн 22 червня пт
КМ-71мн КМ-71мп КМ-72 мп управління проектами

Чертов ОР
72-14
проектування автомат.
систем
Маслянко ПП 311-18

інтелектуальний аналіз
даних 93-15
Темнікова ОЛ


  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КВ-71мп високопрод. комп'ют. Системи
520-20
Зайцев В.Г.

Безвідмовність
КС
Корнійчук ВІ
506-20
цифрова
обробка
Терейковський ІА
137-7
  14 червня чт 22 червня пт
КВ-72мн високопрод.
комп'ют.
системи
231-18
Зайцев В.Г.


ТУ в ТС
Зайцев В.Г.
107-7

  14 червня чт 18 червня пн 22 червня пт
КВ-72мп високопрод.
комп'ют.
системи
231-18
Зайцев В.Г.


Безвідмовність
КС
Корнійчук ВІ
506-20
проектування
інтерфейсу
523-19
Петрашенко АВ
  18 червня пн 22 червня пт
КВ-73мн високопрод.
комп'ют.
системи
508-20
Зайцев В.Г.


ТУ в ТС
Зайцев В.Г.
107-7

  14 червня чт 18 червня пн 22 червня пт
КВ-73мп 311-18
Тесленко ОК


високопрод.
комп'ют.
системи
508-20
Зайцев В.Г.


Безвідмовність
КС
Корнійчук ВІ
124-7

  13 червня ср 18 червня пн 22 червня пт
КП-71мн КП-71мп проектування
корпоративних
ІС
521-19
Павловський ВІ
технології
прикладного
програмування
501-20
Хіцко
хмарні та
GRID технології
106-7
Юрчишин ВЯ



Аспіранти

  12 червня вт 18 червня пн 22 червня пт
КП-71ф Іноземна мова для наукової діяльності

Шепелєва ОВ
09-00
203-18
Методи розпізнавання аналізу та синтезу природномовних текстів

Стативка Ю.І.
10-00
519-05
Практична філософія
Федорова І. І.

09-00
514-7
  12 червня вт 18 червня пн 21 червня чт
КВ-71ф НД мовно-практичної підготовки
>
Шепелєва ОВ
09-00
203-18
Тенденції розвитку сучасних КС
Луцький Г.М.
12-00


Теорія пізнання та способи обробки інформації

Рубанець О.М.
10-00 501-7

  14 червня чт
121-61ф-112 Сучасні технології
автоматизованого
проектування і
верифікація програм
доц. Амонс О. А.
09-00
228-18

  12 червня вт 15 червня пт 19 червня вт 22 червня пт
123-61ф-61 НД з особливостей дослідження обраних об'єктів
Тарасенко В.П.
10-00
311-18
Нові методи побудови інтелектуальних систем

Зорін Ю.М.
09-00
207-18
Методи і засоби обробки природно-мовної інформації

Бояринова Ю.Є.
10-00 98-15

НД з комп'ютерної інтеграції об'єктів дослідження
Гордієнко Ю.Г.
14-00
 
 
Зараз на сайті користувачів: 125, зареєстрованих: 0, гостей: 125. Команда порталу Статистика Карта сайту
Copyright © 2006 Факультет Прикладної Математики КПІ ім. Ігоря Сікорського